گروه محصولات

اظهارات وزیر محترم بهداشت در مورد خروج آمریکا از برجام

53/1397

خلاصه

لورم ايپسوم يا طرح‌نما به متني آزمايشي و بي‌معني در صنعت چاپ، صفحه‌آرايي و طراحي گرافيک گفته مي‌شود. طراح گرافيک از اين متن به عنوان عنصري از ترکيب بندي براي پر کردن صفحه و ارايه اوليه شکل ظاهري و کلي طرح سفارش گرفته شده استفاده مي نمايد، تا از نظر گرافيکي نشانگر چگونگي نوع و اندازه فونت و ظاهر متن باشد. معمولا طراحان گرافيک براي صفحه‌آرايي، نخست از متن‌هاي آزمايشي و بي‌معني استفاده مي‌کنند تا صرفا به مشتري يا صاحب کار خود نشان دهند که صفحه طراحي يا صفحه بندي شده بعد از اينکه متن در آن قرار گيرد چگونه به نظر مي‌رسد و قلم‌ها و اندازه‌بندي‌ها چگونه در نظر گرفته شده‌است. از آنجايي که طراحان عموما نويسنده متن نيستند و وظيفه رعايت حق تکثير متون را ندارند و در همان حال کار آنها به نوعي وابسته به متن مي‌باشد آنها با استفاده از محتويات ساختگي، صفحه گرافيکي خود را صفحه‌آرايي مي‌کنند تا مرحله طراحي و صفحه‌بندي را به پايان برند.به گزارش سلامت خبرگزاری تسنیم، سید حسن هاشمی اظهار داشت: بخشی از نگرانی مردم از برجام در همه حوزه‌ها، جنبه روانی دارد اما آنچه رییس جمهور و معاون اول در مورد کالاهای اساسی و از جمله دارو اعلام کردند، تغییرات نرخ کالاهای اساسی در سال 97، کمتر از نرخ تورم است و ما نیز قیمت دارو و تجهیزات پزشکی را مدیریت می‌کنیم.

هاشمی با بیان این مطلب، گفت: جامعه داروسازی کشور و کارخانجات تولید دارو و تجهیزات پزشکی که بخشی از مواد اولیه دارو یا تجهیزات پزشکی را وارد می‌کنند، فرزندان همین کشور هستند و حساسیت آنها در مورد خدمت‌رسانی به‌موقع و منصفانه به مردم، کمتر از وزارت بهداشت نیست و همه رعایت می‌کنند و متوجه هستند که هیچ هزینه‌ای نباید برای مردم ایجاد شود که مردم احساس کنند تفاوتی ایجاد شده است.

به گزارش وزارت بهداشت ــ وی تأکید کرد: مردم و به‌ویژه بیماران خاص و صعب العلاج نگران تأمین داروی مورد نیاز خود نباشند و هر روز جلسات زیادی در این زمینه برگزار می‌شود و مسئولان این حوزه از رزمندگان دوران دفاع مقدس هستند که از دل و جان، وقت و انرژی می‌گذارند.

هاشمی با ابراز اینکه در حوزه دارو و تجهیزات پزشکی، اقدامات مناسب و هماهنگی انجام می‌شود، افزود: در بدترین شرایط هم نباید نگرانی در مورد تأمین دارو و تجهیزات پزشکی برای بیماران وجود داشته باشد.

نظرات
ارسال نظر

5/5 0 0 0
اخبار مرتبط
  • تهران، میدان آرژانتین، خیابان احمدقصیر ، نبش شانزدهم شرقی، پلاک 41، ساختمان سهند، طبقه دوم  اول ، واحد 2 
  • info@pharmaclean.ir
  • 021-88734040
  • آدرس وب سایت موسسه: www.pdartf.com