گروه محصولات

اخبار

109/1398
گفت‌وگو با دکتر مریم قدیری مدیرعامل موسسه صندوق پژوهش و فناوری پرشین داروی البرز

گفت‌وگو با دکتر مریم قدیری، مدیرعامل پرشین البرز: مسئولیت مدیریت امور مالی و حقوقی ۱۰۰ استارتاپ را برعهده خواهیم داشت.  سرمایه‌گذاران ۱۰۰ استارتاپ از میان شرکت‌هایی انتخاب شده‌اند که علاوه بر تنوع حوزه‌های تخصص امکان مشارکت فعال در فرایندهای اجرای این برنامه و ارزش‌افزایی بیشتر برای این مجموعه و استارتاپ‌هایش را داشته باشند. یکی از این سرمایه‌گذاران فعال، صندوق پژوهش و نوآوری «پرشین داروی البرز» است که در حوزه‌های پزشکی، دارویی و تجهیزات پزشکی فعالیت می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر از کیفیت این همکاری به گفت‌وگو با دکتر مریم قدیری، مدیرعامل این صندوق سرمایه‌گذاری نشسته‌ایم. س: دکتر قدیری اولین پرسش ما درباره‌ی سرمایه‌گذاری در ۱۰۰ استارتاپ است؛ پرشین دارو چه سهمی در تامین سرمایه ۲۰ میلیاردتومانی «۱۰۰ استارتاپ» دارد؟ دکتر قدیری: سهم‌های تعریف شده در ۱۰۰ استارتاپ، واحدهای یک میلیاردتومانی است و پرشین‌دارو نیز با یک سهم در این برنامه مشارکت دارد. ما امیدواریم با پشتوانه تجربه سرمایه‌گذاری‌مان در کسب‌وکارهای نوآور حوزه سلامت، حضوری هوشمند و موثرتر صِرف مشارکت مالی باشد.

218/1398
یازدهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور

در چند سال گذشته شرایط اقتصادی ایران به گونه ای رقم خورده که در مقاطع اخیر بیشتر از هر زمان دیگری ضرورت افزایش دانش تخصصی مدیران و مسئولین اقتصادی و همچنین حفظ ارتباطات بین المللی احساس می گردد. سال 1398 که به نام سال رونق تولید نامگذاری گردیده فرصت مغتنمی در اختیار بازار سرمایه کشور قرار داده که با طراحی و پیاده سازی ابزارها و نهادهای متناسب و افزایش آگاهی بخش از طریق اطاع رسانی مناسب موجبات هدایت جریان نقدینگی به مسیر صحیح و در نتیجه تقویت بنگاههای تولیدی و ایجاد رونق اقتصادی اهتمام ورزند .  از سوی دیگر جذب منابع سرگردان مالی به طرح ها و پروژه های سرمایه گذاری کشور نه تنها باعث ایجاد اشتغال و افزایش بهره وری در اقتصاد کشورمان می گردد، بلکه از طریق هماهنگی مناسب بین ارکان بازارهای پولی و سرمایه ای کشور موجبات برون رفت از عمده چالش های موجود را فراهم خواهد آورد. یازدهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور و ششمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی-  KishINVEX2019 – به همراه برگزاری نشست های تخصصی و همایش های جانبی از 27 لغایت 30 آبان ماه سالجاری در جزیره کیش برگزار می گردد.

18/1398
پنجمین فن بازار ملی سلامت

دبیرخانه دائمی فن بازار سلامت در سال 1398 با هدف بهبود شرایط بازار محصولات فناورانه سلامت، تصمیم به برگزاری این رویداد با همکاری دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در چابهار نمود. پنجمین فن بازار سلامت در 16 و 17 آبان ماه برگزار خواهد شد.

177/1398
100startups

«۱۰۰ استارتاپ» برنامه پیوسته سرمایه‌گذاری و شتابدهی غیرمتمرکز است که هر سال روی ۱۰۰ استارتاپ مرحله‌ي بذری تا ۲۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری می‌کند. این نهاد با همکاری شبکه‌ای از راهبران نام‌آشنای زیست‌بوم کارآفرینی، شتابدهنده‌های همکار و نهادهای خصوصی و دولتی تلاش می‌کند فرایند شتاب‌گیری این استارتاپ‌ها را پیگیری و تسهیل کند. «۱۰۰ استارتاپ» تلاش می‌کند علاوه بر کمک به تازگی و پویایی زیست‌بوم کارآفرینی نوآورانه، فرصت‌های بهتری برای استارتاپ‌هایی با راه‌حل‌های فناورانه و محصول‌محور فراهم کند. امید داریم با اجرای پیوسته این فرایند، شیوه‌های نوآورانه و بلندنظرانه راه‌اندازی کسب‌وکار عمومی شود و در تمامی اصناف گسترش یابد.

157/1398
دومین نمایشگاه تخصصی صنعت داروسازی کشور

به گزارش خبرگزاری مهر، با توجه به توانمندی های صنعت داروسازی کشور در حوزه های مواد موثره دارویی، تجهیزات داروسازی، سرمایه انسانی متخصص و دانش فنی تولید از یک سو و تحریم های ظالمانه سوی دیگر، سندیکای تولیدکنندگان مواد دارویی، شیمیایی و بسته بندی دارویی با هدف ارائه توانمندی های صنعت داروسازی در عرصه بین المللی، گردهمایی فعالین صنعت دارویی کشور در جهت اتحاد و همدلی بین آنان و واگذاری تکنولوژی شرکت های داخلی و خارجی، دومین نمایشگاه فارمکس را برگزار خواهد نمود.

36/1398
پنجمین نمایشگاه بین المللی ایران فارما

 ایران فارما عنوان نمایشگاه شناخته شده  در صنعت دارویی است که در تقویم نمایشگاهی ثبت گردیده است. نمایشگاه ایران فارما با هدف معرفی توانمندی و پتانسیل صنعت دارویی کشور، ارائه آخرین تحولات و دستاوردهای صنعت دارو، آشنایی با بازارهای جدید و ایجاد بستر لازم جهت انتقال دانش فنی، از سال 1393 و در چهار دوره برگزار شده است. مشارکت چشمگیر شرکت­های داخلی و خارجی از این نمایشگاه حاکی از تلاش دست‌اندرکاران برگزاری این رویداد در معرفی ظرفیت صنعت دارویی کشور در سطح جهان می­باشد. این نمایشگاه به عنوان بزرگترین نمایشگاه‌های بین‌المللی دارویی خاورمیانه خود را ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی نمایشگاهی نموده است.

145/1398
چهارمین نمایشگاه کتابهای علوم پزشکی و دارویی

چهارمین نمایشگاه کتابهای علوم پزشکی و دارویی 2

145/1398
سومین نمایشگاه رسانه های سلامت محور

سومین نمایشگاه رسانه های سلامت محور 2

145/1398
نمایشگاه داروسازی دوسلدورف (Expopharm)

نمایشگاه های داروسازی 2

25/1398
صنعت دارو گرفتار کمبود نقدینگی/سایه مافیا و رانت

کمبود نقدینگی در صنعت دارویی

198/1397
چهارمین همایش و فن بازار ملی سلامت

چهارمین همایش و فن بازار ملی سلامت 2

147/1397
نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی

نمایشگاه-نواوری-و-فناوری-ربع-رشیدی4

117/1397
نمایشگاه فارماپک مواد اولیه و بسته بندی صنعت داروسازی

نمایشگاه فارماپک مواد اولیه و بسته بندی صنعت داروسازی 4

53/1397
اخبار صنعت داروسازی ایران

لورم ايپسوم يا طرح‌نما به متني آزمايشي و بي‌معني در صنعت چاپ، صفحه‌آرايي و طراحي گرافيک گفته مي‌شود. طراح گرافيک از اين متن به عنوان عنصري از ترکيب بندي براي پر کردن صفحه و ارايه اوليه شکل ظاهري و کلي طرح سفارش گرفته شده استفاده مي نمايد، تا از نظر گرافيکي نشانگر چگونگي نوع و اندازه فونت و ظاهر متن باشد. معمولا طراحان گرافيک براي صفحه‌آرايي، نخست از متن‌هاي آزمايشي و بي‌معني استفاده مي‌کنند تا صرفا به مشتري يا صاحب کار خود نشان دهند که صفحه طراحي يا صفحه بندي شده بعد از اينکه متن در آن قرار گيرد چگونه به نظر مي‌رسد و قلم‌ها و اندازه‌بندي‌ها چگونه در نظر گرفته شده‌است. از آنجايي که طراحان عموما نويسنده متن نيستند و وظيفه رعايت حق تکثير متون را ندارند و در همان حال کار آنها به نوعي وابسته به متن مي‌باشد آنها با استفاده از محتويات ساختگي، صفحه گرافيکي خود را صفحه‌آرايي مي‌کنند تا مرحله طراحي و صفحه‌بندي را به پايان برند.


  • تهران، میدان آرژانتین، خیابان احمدقصیر ، نبش شانزدهم شرقی، پلاک 41، ساختمان سهند، طبقه دوم  اول ، واحد 2 
  • info@pharmaclean.ir
  • 021-88734040
  • آدرس وب سایت موسسه: www.pdartf.com