فناوری سلامت نمایشگاه های داروسازی حرکت به سوی زیست بوم خلاق و نوآور سلامت نمایشگاه های بین المللی داروسازی
گروه محصولات

حرکت به سوی زیست بوم خلاق و نوآور سلامت

145/1398

خلاصه

نمایشگاه داروسازیرییس دانشگاه علوم پزشکی ایران : برگزاری رویداد THL در مسیر حرکت به سمت دانشگاه نسل سوم ارزشمند است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه: سومین جلسه شورای سیاستگذاری رویداد THL با هدف تصمیم گیری و نحوه پیشبرد اهداف ،روز چهارشنبه 9 مردادماه در سالن کنفرانس دانشگاه برگزار گردید.
در ابتدا دبیر اجرایی رویداد THL، گزارشی از اقدامات انجام شده در راستای برگزاری این برنامه ارائه داد و عنوان کرد: در این مدت ، بانک اطلاعاتی در حوزه دیجیتال سلامت را ایجاد نمودیم و ظرفیت های شرکت های دانش بنیان را بررسی شد .
مهندس یعقوبی گفت: اولین سامانه ثبت شرکت های سلامت دیجیتال توسط دانشگاه علوم پزشکی ایران و با حمایت وزارت بهداشت ثبت شده است و در این زمینه در نظر داریم فراخوان معرفی کسب و کار فعال برای شرکت در این رویداد را اعلام نماییم.
درادامه رئیس دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت ، دانشگاه علوم پزشکی ایران را به عنوان
فوکال پوینت سلامت دیجیتال کشور معرفی کرد.
دکتر وطن پور بر اطلاع رسانی وسیع رویداد THLجهت مشارکت جمعی تاکید و بیان کرد: از شرکت های دانش بنیان در حوزه تشخیص بیماری ها ، خدمات لیزر و رباتیک جهت این رویداد دعوت شود.
سپس رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران اظهار داشت: برگزاری رویداد THL در مسیر حرکت به سمت دانشگاه نسل سوم ، ارزشمند است .
دکتر کوهپایه زاده تصریح کرد: این یک موضوع فراملی است و باید از فرصت پیش آمده به صورت جدی استفاده نمود و ارتباطات بین المللی را توسعه بخشید.
دکتر کوهپایه زاده ابراز نمود: امید است با همکاری سایر نهادها میزبان خوبی برای این رویداد باشیم و در زمینه فناوری هم بتوانیم به پیشرفت های قابل توجه دست یابیم.
در این جلسه که دکتر وطن پور رئیس دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت، دکتر کوهپایه زاده رییس دانشگاه، دکتر مروجی مدیر شرکت سلامت دیجیتال برکت ، دکتر متولیان سرپرست معاونت تحقیقات ، دکتر پور نیک رییس مرکز رشد و نوآوری دانشگاه و سایر اعضاء حضور داشتند در مورد نحوه اجرا، تامین اعتبار لازم و دعوت از شرکت های تامین کننده هزینه همایش، برنامه ریزی و سازماندهی مناسب جهت برگزاری این رویداد بحث و تبادل نظر شد.
گفتنی است رویداد THL با شعار حرکت به سوی زیست بوم خلاق و نوآور سلامت به همت دانشگاه علوم پزشکی ایران ، با همکاری وزارت بهداشت و معاونت علمی ریاست جمهوری مورخ 27 مردادماه در مرکز همایش های رازی برگزار می شود .
در این برنامه که شرکت های دانش بنیان ، استارت آپ های حوزه دیجیتال سلامت و نمایندگان سایر کشور حضور دارند، از چند طرح ملی در حوزه سلامت دیجیتال رونمایی می شود.ایجاد غرفه و نمایشگاه آنلاین ، برگزاری پنل های تخصصی از دیگر بخشهای رویداد THL به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی ایران است.
نظرات
ارسال نظر

5/5 0 0 0
اخبار مرتبط
021-88734040 info@pharmaclean.ir سوالات متداول