Pharmaceutical Technology transfer Tablet machine Iranian pharmaceutical market Pharmaceutical funding Pharmaceutical investment Market share Project management Contract manufacturing Technology valuation Process flow Business plan Business model Import iran Export iran Pharmaceutical assessment Pharmaceutical economy Financial pharmaceutical Clean room Tablet press machine Coating machine Blistering machine Sensor clean room سنسورهای کلین روم صنعت داروسازی ایران انتقال تکنولوژی صنعت داروسازی ایران شرکت های داروسازی ایران فناوری دارویی کلین روم واردات دارو صادرات دارو مواد اولیه داروسازی اتاق تمیز اخبار دارویی تجهیزات داروسازی ماشین آلات داروسازی طرح توجیهی داروسازی هواساز بویلر میکسر میز استنلس استیل ماشین آلات داروسازی ضد سرطان سرطان سرمایه گذاری در صنعت داروسازی
گروه محصولات
ابنیه و معماری کلین روم سیستم اینترلاک کلین روم ( interlock ) Average rating: 4.41105297990658, based on 89 reviews from $0.0000 to $0.0000

سیستم اینترلاک کلین روم ( interlock )خلاصه:

سیستم اینترلاک کلین روم ( interlock ) اینترلاک در به سیستم های گفته میشود که ورودی و خروجی دو یا چند درب را کنترل می کند ؛ به صورتی که در ساده ترین حالت ، اگر یکی از در ها بازو یا فعال باشد ، دسترسی به درب های دیگر غیر فعال می گردد. الگوریتم های پیچیده تری نیز برای ترکیب بندی دسترسی ها قابل اعمال می باشد3way interlock در این سیستم درب ها به صورت الکتریکی قفل شده و کنترل می شوند.وضعیت درب ها چک شده و در یک زمان تنها به در های خاصی اجازه دسترسی داد میشود و اگر سیستم اختلال و یا اختلافی را تشخیص دهد به صورت الارم آن را اعلان می نماید . درها می توانند بنا به نیاز در حالت عادی باز و یا بسته باشند. در این دستگاه درخواست باز شدن با فشار یک کلید اعمال میگردد و قابلیت کنترل تا 4 در به صورت تک لنگه و دو لنگه وجود دارد .از جمله کاربرد های این سیستم در اتاق های تمیز(کلین روم) (clean room)، آزمایشگاه ها،سیف باکس (safe box)، بانک ها ، طلا فروشی ها و ... می باشد . در این دستگاه دو حالت عمومی زیر پشتیبانی مشوند. حالت معمولی: در این حالت در ابتدا ، تمام درب ها بسته و قفل می باشند و تنها درصورت درخواست برای باز شدن ، درب باز شده و بقیه در ها به صورت اینترلاک باقی می مانند. حالت معکوس: در این حالت در ابتدا ، تمام درب ها بسته بوده ولی قفل نمی باشند . به محض اینکه که یک در باز میشود ، دستگاه بقیه درها را قفل می نماید و تا زمانی که آن درب بسته نشود ، درب ها در حالت قفل باقی می مانند.

قیمت برای شما 0 تومان

سیستم اینترلاک کلین روم ( interlock ) 
اینترلاک در به سیستم های گفته میشود که ورودی و خروجی دو یا چند درب را کنترل می کند ؛ به صورتی که در ساده ترین حالت ،  اگر یکی از در ها بازو یا فعال باشد ، دسترسی به درب های دیگر غیر فعال می گردد. الگوریتم های پیچیده تری نیز برای ترکیب بندی دسترسی ها قابل اعمال می باشد3way interlock
در این سیستم درب ها به صورت الکتریکی قفل شده و کنترل می شوند.وضعیت درب ها چک شده و در یک زمان تنها به در های خاصی اجازه دسترسی داد میشود و اگر سیستم اختلال و یا اختلافی را تشخیص دهد به صورت الارم آن را اعلان می نماید . درها می توانند بنا به نیاز در حالت عادی باز و یا بسته باشند. در این دستگاه  درخواست باز شدن با فشار یک کلید اعمال میگردد و قابلیت کنترل تا 4 در به صورت تک لنگه و دو لنگه وجود دارد .از جمله کاربرد های این سیستم در اتاق های تمیز(کلین روم) (clean room)، آزمایشگاه ها،سیف باکس (safe box)، بانک ها ، طلا فروشی ها و ... می باشد .
در این دستگاه دو حالت عمومی زیر پشتیبانی مشوند.
حالت معمولی: در این حالت در ابتدا ، تمام درب ها بسته و قفل می باشند و تنها درصورت درخواست برای باز شدن ، درب باز شده و بقیه در ها به صورت اینترلاک باقی می مانند.
حالت معکوس: در این حالت در ابتدا ، تمام درب ها بسته بوده ولی قفل نمی باشند . به محض اینکه که  یک در باز میشود ، دستگاه  بقیه درها را قفل می نماید و تا زمانی که آن درب بسته نشود ، درب ها در حالت قفل باقی می مانند.
در مواردیکه اختلال هوا بین دو محیط کاری با فشار هوای متفاوت اهمیت پیدا می کند، تعبیه اینترلاک بین دو محیط اهمیت فراوانی پیدا می کند. بدین ترتیب که بوسیله دودر مجزا فضای اینترلاک بین دو محیط ایجاد شده و با کنترل سنسور و قفلهای الکترومگنتیک تنها یکی از این دو در، در زمان واحد، قابل باز شدن می باشد و بدین ترتیب از اختلال هوا  و ایجاد مشکلات کاری در محیط کلاس پایین تمیزی کار جلوگیری می شود.
جهت جلوگیری از به دام افتادن پرسنل در موارد اضطراری و خطر نیز در داخل اینترلاکها، سیستمهای خروج اضطراری مانند ابزارهای هل دادن و یا شکستن شیشه در شرایط اورژانس تعبیه شده است.
ارسال نظر

>

پیشنهاد ویژه