گروه محصولات
ابنیه و معماری کلین روم درب فضای تمیز ( clean room ) دولنگه و تک لنگه Average rating: 4.70569155006934, based on 89 reviews from $0.0000 to $0.0000

درب فضای تمیز ( clean room ) دولنگه و تک لنگهخلاصه:

به طور کلی درب کلین روم در دوحالت ابعاد استاندارد و همچنین بنا به درخواست مشتری با ابعاد مشتری قابل ارائه هستند که این درب ها از پروفی شش متری آلومینیوم آنودایز شده درب اتاق تمیز برش خورده و مونتاژ میشود. مهمترین ویژگی پروفیل درب اتاق تمیز همباد بودن سطح پروفیل با سطح ساندویچ پنل میباشد که ویژگی اصلی اتاق تمیز یا همان کلین روم (Clean Room ) است . ضخامت درب اتاق تمیز به طور کلی درب کلین روم با ضخامت های ساندویچ پنل 50 میل و 60 میل و در عرض 80 تا 100 میلیمتر به صورت تک و دو لنگه اجرا میشود. این ساندویچ پنل ها که برای ساخت دیوارهای اتاق تمیز کاربرد دارد ترکیب شده از دو ورق پیش رنگ شده که بین آن هم با فوم پلی ارتان پر میشود. علاوه بر پروفیل درب کلین روم و ساندویچ پنل ها ، یراق آلات درب ها هم از اهمیت ویژه ایی برخوردار هستند که از جنس استیل میباشند و کیفیت خوبی را ایجاد میکنند.

قیمت برای شما 0 تومان

درب اتاق تمیز هم باد (Flush System) –  یا cleanroom door سیستم هم باد ضخامت چهارچوب و درب های اتاق تمیز با دیواره ها یکسان بوده و ۸۰ میلی متر است. درب های یک لنگه با ارتفاع استاندارد ۲۱۷ و با عرض های ۸۰، ۹۰، ۱۰۰ و دربهای دولنگه با عرض های ۱۸۰، ۱۶۰، ۱۴۰ و ۱۲۰ سانتی متر قابل سفارش و تحویل سریع می باشد.

سایر اندازه های خارج از استاندارد نیز قابل سفارش و ارائه می باشد. از دیگر مشخصه های این دربها داشتن یراق آلات نظیر لولا و دستگیره استنلس استیل می باشد­. در این سیستم ضخامت ورق ها با ضخامت ۰/۶ میلی متر بوده، ، پشت ورق ها با رنگ اپوکسی به ضخامت ۵ میکرون و و رویه که در دو لایه، لایه اول با رنگ اپوکسی به ضخامت ۵ میکرون و لایه دوم با ضخامت ۲۰ میکرون با رنگ های پایه پلی استری به رنگ RAL 9002 یا رنگ های دیگر بر اساس سفارش مشتری قابل تولید و ارایه می باشد. داخل جداره ساندویچ پانل از فوم پلی اورتان با دانسیته ۴۰ کیلوگرم بر متر مکعب تزریق شده است.

اینگونه درب ها اتاق پاک (یا درب کلین روم) را می توان بر اساس سفارش با دو رویه، یک رویه، قسمت پایینی درب از ورق استنلس استیل نیز بر اساس سفارش قابل تولید می باشد.
جهت سفارش این محصول فرم زیر را تکمیل نمائید: 
 

ارسال نظر


پیشنهاد ویژه