گروه محصولات
مشاوره دریافت مجوزها مشاوره جهت دریافت پروانه بهره برداری Average rating: 4.53079195717852, based on 89 reviews from $0.0000 to $0.0000

مشاوره جهت دریافت پروانه بهره برداری



خلاصه:

مشاوره جهت دریافت پروانه بهره برداری

قیمت برای شما 0 تومان

مشاوره جهت دریافت پروانه بهره برداری : 
پروانه بهره برداری
پروانه بهره برداری، سندی است که قبل از شروع کار به واحدهای صنعتی تاسیس شده داده می­شود. توجه کنید که جهت اخذ پروانه بهره برداری حتماً باید واحد موردنظر تاسیس شده باشد یعنی کلیه امور لازم اعم از نصب ماشین آلات خط تولید، استخدام نیروی انسانی و تولید آزمایشی صورت گرفته باشند اما چنانچه فقط بخشی از واحد آماده بهره برداری باشد می­توان برای بخش آماده، پروانه بهره برداری اخذ کرد.
منظور از تولید آزمایشی، تولید انبوه محصول موردنظر در یک دوره زمانی محدود و معین است. داشتن یا نداشتن جواز تاسیس، تاثیری بر روند دریافت پروانه بهره برداری ندارد.
هدف از صدور پروانه بهره برداری، تعیین نوع و ظرفیت تولید محصول در یک واحد صنعتی مشخص است. ظرفیت تولید سالیانه واحدهای صنعتی با توجه به ماشین ­آلات خط تولید، برای سه شیفت کاری و پنج هزار ساعت محاسبه می­شود. اگر واحد قصد تولید یک کالای جدید یا افزایش ظرفیت تولید را داشته باشد باید یک پروانه جدید دریافت کند.
پروانه بهره برداری از زمان صدور تا وقتی که واحد صنعتی قادر به پرداخت قبوض، ارائه لیست بیمه و ثبت آمار تولید در سامانه آمار صنعت باشد؛ اعتبار دارد.
شایان ذکر است که برای واحدهای صنعتی واقع در شعاع کمتر از ۱۲۰ کیلومتری شهر تهران و شعاع کمتر از ۵۰ کیلومتری شهر اصفهان پروانه بهره برداری صادر نمی­شود. همچنین اخذ پروانه بهره برداری در تمام شهرها مشروط به رعایت استانداردهای محیط زیست است.
دریافت پروانه بهره برداری مزایایی که برای شما دارد؟
یکی دیگر از مطالبی که قبل از راهنمای اخذ پروانه بهره برداری باید به آن توجه داشته باشید این است که داشتن پروانه بهره برداری چه مزیت هایی را برای شما دارد. اطلاع از این موضوع به شما کمک می کند که برای داشتن این سند رسمی مصمم تر باشید و این موضوع اهمیت بالایی دارد.
    امتیازهای خاصی از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت برای صاحب این پروانه بهره برداری وجود خواهد داشت.
    در صورتی که موضوع فعالیت شما نیاز به مجوز وزارت بهداشت هم داشته باشد، این مجوز را به سادگی دریافت خواهید کرد.
    با داشتن پروانه بهره برداری به سادگی می توانید برای محصولات تولیدی خود علامت استاندارد داشته باشید.
    داشتن این پروانه باعث می شود که اعتبار واخد صنعتی شما افزایش پیدا کند.
    با داشتن این پروانه می توانید در مناقصات دولتی و خصوصی شرکت کنید.
جهت دریافت مشاوره فرم زیر را تکمیل نمائید: 

 
ارسال نظر


پیشنهاد ویژه