گروه محصولات
کفشوی استنلس استیل مخصوص کلینروم Average rating: 4.64869370155441, based on 89 reviews from $0.0000 to $0.0000

کفشوی استنلس استیل مخصوص کلینرومخلاصه:

کفشوی استنلس استیل مخصوص کلینروم

قیمت برای شما 0 تومان

کفشور  اتاق تمیز چیست؟

کفشور یا آبراه نقطه ی خروجی آب یا محصول های استفاده شده در کف خانه یا مکان های صنعتی می باشد که به سمت لوله فاضلاب هدایت می شوند.

کف شور یه قطعه ای هست هم طراز با سرامیک کار می شود و در کف آشپزخانه حمام سرویس بالکن تراس پارکینگ که کار اصلی هدایت آب به مجرای فاضلاب هست.

یکی از الزامات اتاق تمیز که در پاک کنندگی کلین روم نقش بسیاری دارد، کفشور است. پاک کنندگی کف در کلیم روم از جهت کاشتن آلایندگی ها و آلودگی ها بسیار اهمیت دارد. کفشور آب های جمع شده در کف کلین روم را به فاضلاب هدایت می کند.

کفشور در کلین روم با توجه به لوله هاکشی داخل اتاق تعبیه می شود. کفشور اتاق تمیز با توجه به اندازه لوله های فاضلاب ساخته می شوند. اطراف کفشورها و درزهای اتصال آن به کف پوش توسط چسب سیلیکون آنتی باکتریال کاملا درز بندی می شود. کفشورها انواع مختلفی دارند که هر کدام با توجه به کاربرد و نیاز اتاق نصب می شوند. می توان از این انواع به نوع پلاستیکی، برنجی، طلایی و استیل اشاره داشت.

وقتی پای دکوراسیون داخلی به کف ها رسید و در ادامه کف آشپزخانه، سرویس بهداشتی و هر جایی که نیاز به جمع آوری آب از سطح را دارد، کفشورهای استیل هم وارد بازار شدند. کفشورهای استیل مقاومت بالایی در برابر مواد شوینده و اسیدی دارند. کفشورهای استیل از نظر ظاهری هم جلوه بهتری نسبت به پلاستیکی دارند و زیباتر هستند. کفشور استیل اتاق تمیز دارای جنس استیل و ضد زنگ (آلیاژ فولاد، کروم، نیکل و مولیبدن) هست و در برابر آب و رطوبت مقاوم هستند.
جهت سفارش این محصول فرم زیر را تکمیل نمائید: 
 

ارسال نظر